Czech Cosmetic

Kateřina Striženová zhubla 31 kilo a prozradí Vám, jak můžete zhubnout i Vy!


Ve snaze vypadat jako modelka, se mnoho dívek snaží silně zhubnout, někdy až k nepoznání. V současné době je to jednodušší, než kdy jindy - na trhu s prostředky pro ztrátu nadváhy se objevil nejvýkonnější spalovač tuku – plody Goji. Lékaři bijí na poplach.
U všech, kdo chtěl zhubnout, bylo zaznamenáno výrazné snížení hmotnosti až o 10 kilogramů za týden. Někteří z nich přišli o 30 až 35 kilo váhy za měsíc. A i když se to lidem ze začátku líbilo, tak je to po chvíli začalo děsit. Lidé na dietě ztratili kontrolu nad svými stravovacími návyky – cílevědomě používaly potraviny s vysokým obsahem kalorii, ale nebyli schopni přibírat na váze ani jeden gram. Dokonce i po návratu do běžné stravy, ženy i nadále hubly místo toho aby přibíraly na váze.

Plody goji obsahují 18 aminokyselin – to je výrazně vyšší obsah, než je množství v mateří kašičce, dále také 22 minerálů, 6 polysacharidů - v tomto smyslu, jsou plody goji jedinečné, jedinečné ve světovém měřítku, hodně vitamínů – ve srovnání s citronem je obsah vitaminu C v plodech goji pět set krát vyšší.


Po vyzkoušení všech možných diet, tablet, posiloven a osobního trenéra mě opustila motivace i síly. Až jednou jsem šťastnou náhodou narazila na unikátní výrobek Goji a po seznámení s ním jsem se rozhodla, že jej vyzkouším. I předtím jsem slyšela, že některé celebrity tento výrobek používaly, ale byla jsem vůči tomu dost skeptická. Nevěřila jsem tomu. Ale nic jiného mi nezbylo, potřebovala jsem zhubnout a to rychle!
Byla jsem z bobulí goji nadšená. Slyšela jsem, že kromě toho, že hrají důležitou roli v odstranění střevních potíží, také brání akumulaci „špatného“ cholesterolu neboli nízkodenzitního lipoproteinu v játrech. Také pomáhají snížit celkovou hladinu cholesterolu v krvi pomocí značného snížení jeho obsahu v plazmě a v játrech.


Příběh o tom, jak mi moje dítě pomohlo přestat kouřitByl jsem obětí závislosti na tabáku po dobu 15 let. Možná víte, co mám na mysli: stálý pocit nepohodlí, nutkání najít místo, kde si můžu v klidu zapálit, pravidelná potřeba kouřit. Dlouhá léta pro mě bylo peklo, když jsem často musel létat na služební cesty. Snažil jsem se číst knihy o tom, jak přestat kouřit, používal jsem nikotinové náplasti, pilulky, a dokonce jsem chodil k psychiatrovi. Ale nic z toho nepomohlo. Maximálně tak týden až měsíc a byl jsem zase na začátku.

Pak se nám narodila holčička! Musím s lítostí konstatovat, že jsem pořád musel zůstávat stranou od nich kvůli kouři, spíše než abychom trávili více času společně. Samozřejmě, že moje žena mi nikdy nevyčítala, protože jsem ji před cigaretovým kouřem chránil, ale přesto jsem se cítila provinile. Uvědomil jsem si, že bych neměl trávit drahocenný čas tímto zlozvykem. Musím být s nimi! Tak jsem se rozhodl najít způsob, který by mi pomohl skončit jednou provždy. Prohlédl jsem stovky on-line fór a takový způsob jsem našel! Byly to magnety ZeroSmoke. Jedná se o dva pozlacené bio-magnety, které mají vliv na zvláštní bod na ušním lalůčku, který je odpovědný za ovládnutí nutkání kouřit. Je to jako akupunktura, ale bez jehel. Prostě si připevníte dva magnety na přední a zadní část ucha, nosíte je jeden den, a zlozvyk kouření úplně zmizí! Okamžitě!


Je škoda, že jsem neobjevil ZeroSmoke už dřív. Bylo by mi to pomohlo ušetřit spoustu času a zdraví! Přátelé, ať je váš život lepší, přestaňte kouřit! ZeroSmoke si můžete koupit v tomto oficiálním internetovém obchodě. Mimochodem, zrovna mají speciální nabídku. Můžete si koupit tyto magnety za velmi zajímavou cenu! Myslete na sebe, na své blízké a rozlučte se s návyky, které jsou vám k ničemu!Jak jsem si zvětšila prsa o 2 velikosti za 1 měsíc
Píšu o tom jenfantastičtějším krému na zvětšení poprsí, který jsem kdy vyzkoušela. Vyzkoušela jsem už Eveline, Mama, Comfort, Maxibust, Venus. Ale bezkonkurenční je fakt Bust Cream Spa. Přijde to na 889 Kč. Prodává se na internetu jenom na těchhle stránkách. To je možná jediné minus. Teď pokud jde o účinek: tenhle krém opravdu zvětšuje objem poprsí. Jednou jsem se ale probírala blogy na internetu a narazila jsem na blog, kde jedna holka psala,jak si DOMA nějakým zázračným způsobem zvětšila prsa za jeden měsíc díky krému Bust Cream Spa! Samozřejmě mě to hned zaujalo a všechno jsem si k tomu nastudovala.
Začala jsem o krému hledat co nejvíc informací a našla jsem vědecký článek, kde je to všechno podrobně vysvětlený. Takže už jsem neměla pochyb.


Já jsem si koupila Bust Cream Spa po druhém dítěti, po kojení. Co říct, opravdu to funguje, i manžel si všiml. My jsme si to koupili s kamarádkama dohromady jako “společný nákup”, a kamarádky jsou taky spokojené:)) Mě balení vystačilo na víc než měsíc, a to jsem ho používala každý den. Výsledek byl vidět už za 2-3 týdny, prsa se jakoby naplnily… podle výrobce je v krému obsažena šťáva z rostliny, která stimuluje lokální ukládání tuku a protože prsa jsou hlavně tuková a žlázová tkáň, tak tuková vrstva je to hlavní!!! Poté, co jsem krém přestala používat, tak k žádným výrazným změnám nedošlo, ale je to tak trochu v hlavě, protože jsem se bála, že mi prsa zase splasknou :))), proto jsem si po čase koupila druhé balení. Hlavně chci ale říct tohle, jestli si můžete krém dovolit, tak neváhejte!!!


Jak jsem si bělila zuby s Ionic White…


Dlouhou dobu jsem hledala něco, co bude fungovat. Těch peněz, kolik jsem dala zubaři. A výsledek - nula. A aby toho nebylo málo, musela jsem s tím rychle něco dělat, protože tentokrát jsem neměla problém jen s tím, že mi ztmavly, kvůli tomu vínu jsem na nich ještě měla takové černé obrysy. Nemohla jsem jít do města, nemohla jsem ani s nikým mluvit. Musela jsem najít nějaké řešení, a rychle! Brousila jsem na internetu, abych našla něco, co by mohlo alespoň dočasně můj problém vyřešit. Další den jsem zašla za zubařem a stěžovala si. Chtěla jsem, aby mi to aspoň trochu vyčistili laserem. To trochu pomohlo. Také jsem si musela dát něco do pusy, ale byla jsem tak rozzuřená, že si vůbec nepamatuju, co to bylo, ale stejně to bylo zase k ničemu. Večer jsem byla z toho všeho tak znechucená a zklamaná, že jsem opět šla na internet a byla odhodlaná, že prostě musím najít něco, co bude fungovat, a hlavně jsem chtěla, aby tam byly přímo osobní zkušenosti lidí. Našla jsem Ionic White ale zjistila jsem, že na českých stránkách nejsou žádné reference o zkušenostech uživatelů, proto jsem hledala stránky psané anglicky. Říkala jsem si, že to je asi něco nového, protože jsem to vůbec neznala… každopádně jsem zjistila, že na anglických stránkách jsou velmi podrobné informace, hlavně o účincích a také o tom, že to je neškodné. V jednom videu dokonce ukazovali i porovnání s ostatními bělícími metodami.
V sadě, kterou jsem si koupila já, byl přístrojek s tím světlem a baterií, 3 tuby bělícího gelu a 3 tuby dalšího gelu obsahujícího ionty stříbra. Dále tam byly dva typy sprejů, které slouží k péči o zuby a jejich bělost během procedury i po ní. Jedna aplikace trvá 21 minut a v sadě je dost produktů, aby vystačily na 3 aplikace během 14 dnů. To představuje jedno kolo bělení. Ten udržovací sprej byste měli používat během bělící procedury i po ní, abyste posílili účinek a zuby vydržely bílé delší dobu. Mně tyto spreje vydržely ještě dva a půl měsíce po bělení.

Tady mám pár fotek, na kterých se neteř usmívá a ukazuje své nově vybělené zuby na školní párty. Uznejte, že jí to moc sluší. 


Jelikož ale nejsem žádný odborník a neumím vše vysvětlit dostatečně vědecky, doporučuji vám všem si informace na těchto stránkách ověřit i z jiných zdrojů, například zde Ionic White

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu